Vytisknout stránku

Dceřiné společnosti

Naše společnost velice úzce spolupracuje se společnostmi Pontevia Corp a.s., PIIS s.r.o., PATR s.r.o., H2O Consult s.r.o., H2O Racing s.r.o. Služby těchto společností využíváme převážně v oblasti investiční výstavby, realit, finančního a investičního poradenství a propagace. Tyto společnosti mají letité zkušenosti a profesionální tým lidí. 
 
 
Pontevia logo
 
Pontevia Corp a.s.
Předmětem činnosti společnosti Pontevia Corp. a.s., jsou komplexní služby v oblasti stavebnictví, jedná se o dodávky staveb jako generální dodavatel nebo dodávky staveb formou Construction Managementu.

Spolupracujeme s tuzemskými i zahraničními investory a realizujeme zakázky po celém území naší republiky i mimo ně.
V rámci komplexní podpory pomáháme svým potencionálním obchodním partnerům s konzultační a poradenskou činností  již v počátečních fázích projektu. Snahou našich pracovníků je nalezení nejlepšího a nejefektivnějšího technického řešení, které odpovídá individuálním představám našich zákazníků.
 
Pontevia Corp. a.s. je dynamickou společností s nepřetržitým vývojem. Reagujeme na nejnovější trendy a požadavky trhu, hledáme neustále nejnovější cesty pro zkvalitnění řízení procesů uvnitř i vně firmy a podporujeme další vzdělávání a profesní růst svých zaměstnanců.
Více na stránkách pontevia.cz
 
 
PIIS logo
 
PIIS s.r.o.
Společnost PIIS s.r.o. nabízí kompletní služby v oblasti Projektového řízení staveb (Project Management and Construction Management) a s tím spojených činností, jako jsou Due Deligence, Studie proveditelnosti, Realitní servis, Cost Management. V těchto činnostech ji patří přední místo na našem trhu, které si vybudovala dlouholetými zkušenostmi získanými při realizaci významných projektů jak na tuzemském, tak zahraničním trhu.
Více na stránkách piis.cz
 
 
PATR logo
 
PATR s.r.o. 
Společnost Patr nabízí svým klientům kompletní servis v oblasti Developmentu, Realitní činnosti, Project Managementu a Construction Managementu. Ve všech těchto činnostech máme letité zkušenosti, které jsou podloženy 25 letou činností. 
Více na stránkách patr.cz
 
 
 
H2O Consult s.r.o. 
Specializace společnosti H2O Consult se týká investičního a firemního poradenství. Vytváří optimální investiční struktury a schémata firem, strukturuje jejich kapitál a dluhy. Realizuje také Projektové řízení při transakcích s aktivy. Tento předmět činnosti zahrnuje prodej, nákup a výstavbu investičních nemovitostí, prodej a nákup firem, restrukturalizaci a optimalizaci financování firem. Dále Vám v této oblasti dokážeme zajistit kapitálové a dluhové financování Vašich transakcí, efektivní využití Vašeho investičního kapitálu a vyhledáme pro Vás strategické a finanční partnery. Jako doplňkovými službami se zabýváme Facility Managementem, finančními analýzami firem, jejich oceňováním, akvizicemi a fúzemi a zakládáním a správou investičních fondů.
Více na stránkách h2oconsult.cz
 
 

 
H2O Racing s.r.o. 
H2O Racing je Enduro team, který rozvíjí aktivity v oblasti motocyklového sportu, zvláště v kategorii Endura a motokrosu. Účastníme se pravidelně enduro závodů a organizujeme motocyklové závody Enduro Hunters – Enduro cross country. Zde je naše společnost v pozici promotéra závodu. Jedná se o dlouhodobý projekt, čož podtrhují již čtyři realizované ročníky.
Více na stránkách h2oracing.cz