Aktuality

5.12. 2019
7 nejlepších způsobů, jak zničit nový projekt

30.11. 2019
Listopad ve znamení oslav

Listopad byl v naší firmě měsícem oslav svátků, narozenin a svobody. ''Firemní oslavy'' odstartovaly svátkem našeho projektového managera Karla Žáka. O týden poději se k němu přidal Martin Otčenášek (projektový manager) a cost manageři Martin Pátek s Martinem Kubínem. Kolega Kubín oslavil nejen svátek, ale i narozeniny. Sedmnáctý listopad se tak pro naši firmu stal dvojnásob oslavný. K pánům se také přidala naše kolegyně Kateřina Doksanská, která také oslavila svůj svátek a konec měsíce završil listopadové ''oslavy'' kolega Ondřej Šafránek (projektový manager). Tímto ještě jednou gratulujeme více než polovině naší firmy a teď už se společně budeme těšit na příjemné vánoční svátky.

1.11. 2019
Rozšiřujeme sociální sítě

Nově nás můžete sledovat nejen na facebooku, ale i na linkedinu a twitteru.

16.10. 2019
Sháníme projektového manažera do týmu

Hledáme nového člena do našeho týmu na pozici projektového manažera. Pozice je vhodná i pro absolventy. Náš kolektiv nečítá stovky zaměstnanců, ale máme za sebou monoho dobře odvedených zakázek a velké plány do budoucna. Pokud Vás láká podílet se na zajímavých projektech, vnášet do společnosti nové myšlenky a pracovat se zkušenými kolegy, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis na info@h2ogroup.cz. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, spolupráci s pohodovými kolegy a firemní benefity.

24.9. 2019
Rozhovor v E15 Premium

Jste příznivcem klasických tištěných novin? Tak sáhněte po zářijovém čísle E15 Premium. Ředitel naší společnosti H2O Group se na dvojstraně rozpovídal nejen o stavbách, ale i o vizích do budoucna.

13.9. 2019
Přidej se k nám do týmu!

Sháníme posilu na pozici Projektového manažera.

O co jde?

Jedná se o práci převážně v terénu, ale zároveň budete mít své pracovní místo v kanceláři spolu se třemi sympatickými kolegy. Naše firma sídlí na adrese Ocelářská 1354/35, 190 00 Praha 9, přímo u zastávky Českomoravská. (metro B, autobus 152, 151)

Co požadujeme?

Sháníme někoho z oboru stavební, strojní, průmyslový, apod. Vhodné i pro absolventy. 
Co nabízíme?

Nabízíme stabilní zázemí a přátelský kolektiv. Zkušené kolegy, kteří rádi pomohou se zaučením a snazším proplutím do pracovního procesu. Pracovní notebook, mobilní telefon, stravenky, možnost firemního automobilu, teambuildingy a příznivé pracovní podmínky.

Důležité informace

Pokud Vás láká dozvědět se o nás víc, můžete prozkoumat weby našich dceřiných společností.

Pontevia Corp. a.s., H2O Consult s.r.o., H2O Racing s.r.o., PATR s.r.o., PIIS s.r.o.

Jakékoliv dotazy můžete směřovat na mail (info@h2ogroup.cz), telefonicky na 602 413 135 (ředitel realizace) nebo na messenger (@GroupH2O). Pokud již nyní máte chuť zaslat nám životopis a následně se sejít osobně, tak neváhejte s zašlete nám jej na mail info@h2ogroup.cz.

29.8. 2019
Česku chybí vizionáři

Rozhovor s naším statutárním ředitelem společnosti (Ing. Libor Vlasák, MBA) na E15. Nenechte si ujít zajímavé povídání.

13.8. 2019
Vyrážíme za přírodou

Prosím omluvte ve dnech 14.8.-16.8. naši absenci v kanceláři. Hodláme zase o něco víc stmelit náš kolektiv a opět pokořit proudy Vltavy. Děkujeme za pochopení.

24.7. 2019
Projekt v plném proudu

Prioritou projektu Green resort je vybudování letoviska, v němž se budou prolínat novinky životního stylu s velkým důrazem na ekologii a šetrnost k životnímu prostředí. Nezapomeňte si proto přečíst článek na idnes.cz/bydleni.

18.4. 2019
Budoucnost již nyní

Již nyní vám přinášíme pohled na rekreační komplex, který zanedlouho bude zdobit pobřeží Černého moře u města Kobuleti (Gruzie).

video zde: animace-green-resort-2019

více na h2oconsult.cz / greenresort.cz

Strana:  1 | 2